Logo
Pagrindinis > Projektai
BECC - Bridge between European Cultural Centres
Parašė   
Ketvirtadienis, 05 Gruodis 2013 12:50

Zarasų savivaldybės kultūros centras (Salako padalinys) šiais metais vienintelis kultūros centras Lietuvoje, dalyvaujantis Europos kultūros centrų asociacijos organizuojamoje mainų programoje (BECC - Bridge between European Cultural Centres).

Skaityti daugiau...
 
Pirmasis Grundtvig programos partnerių susitikimas
Parašė   
Ketvirtadienis, 05 Gruodis 2013 12:41

GRUNDTVIG – MES JAU ČIA!

Pirmasis Grundtvig (mokymosi visą gyvenimą) programos partnerių susitikimas Paryžiuje! Dalinamės akimirkomis ir džiaugiamės nauja tarptautinio bendradarbiavimo pradžia!

Skaityti daugiau...
 
„Mobilumo džiaugsmas“ – kaip partneriai tampa draugais
Parašė   
Antradienis, 02 Liepa 2013 10:13

2012 metų sausio 2 dieną Zarasų kultūros centras pradėjo vykdyti Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės, 2007 – 2013 m. bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Sociokultūrinio tinklo stiprinimas Zarasų, Daugpilio ir Braslavo pasienio regione pritraukiant jaunimą ir aktyvinant vietos bendruomenes“, kurį nuo pirmos dienos visi įprato vadinti „Mobilumo džiaugsmu“. Mobilumas – tai galimybė judėti į kaimynines šalis ir iš tų šalių susilaukti svečių, dalintis su jais veiklomis ir patirtimi. Šio projekto esmė ir buvo kultūros darbuotojų bei meno kolektyvų judėjimas. Projektas truko 18 mėnesių ir pasibaigė įspūdingomis šventėmis trumpiausią vasaros naktį Zarasuose. Norėtumėme dar kartą trumpai pristatyti projekto rezultatus ir pasiekimus.

Skaityti daugiau...
 
Projekto “Mobilumo džiaugsmas” teatro stovykla Zarasuose
Parašė   
Penktadienis, 28 Birželis 2013 09:33

 

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro tarptautinio projekto „Mobilumo džiaugsmas“ praktinė veikla jau pasibaigė įspūdingais renginiais praėjusį savaitgalį per Jonines. Tuo pat metu baigėsi ir paskutinė projektinės veiklos – teatro kūrybinė stovykla, kuri vyko birželio 20 – 24 d. Zaraso ežero Didžiojoje saloje, mažojoje estradoje ir kitose salos bei kultūros centro vietose. Stovykloje dalyvavo teatro mėgėjai - vaikai, jaunimas iš Baltarusijos, Latvijos bei Lietuvos – po 20 žmonių iš kiekvienos šalies.

Skaityti daugiau...
 
Projektas baigėsi, bet mobilumo džiaugsmas tęsis!
Parašė   
Ketvirtadienis, 27 Birželis 2013 11:55

Birželio 22 d. Zaraso ežero saloje buvo iškilmingai užbaigtas Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro 18 mėnesių vykdytas Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės, 2007 – 2013 m. Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Mobilumo džiaugsmas“. Zaraso ežero saloje susirinko per 200 projekto dalyvių iš Zarasų, Daugpilio ir Braslavo miestų ir rajonų. Savo pasirodymus scenoje pristatė etnomuzikavimo, jaunimo kūrybos, tradicinių šokių bei teatro stovyklų dalyviai, kurie ilgą laiką kūrė ir dirbo tam, kad šį paskutinį projekto „Mobilumo džiaugsmas“ renginį padarytų įspūdingu ir įsimintinu.

Skaityti daugiau...
 
TRUMPIAUSIA VASAROS NAKTIS ILGIAUSIA VASAROS ŠVENTĖ
Parašė   
Pirmadienis, 10 Birželis 2013 16:46

Visi geriausi dalykai, deja, galiausiai užsibaigia. Taip pat ir Zarasų kultūros centro vykdomas projektas „Mobilumo džiaugsmas“ išėjo į finišo tiesiąją. 18 mėnesių trukusį projektą Zarasuose žadame užbaigti taip, kad jo rezultatų dar ilgai nepamirštų nei jo dalyviai, nei žiūrovai. Šių metų birželio 22 dieną kviečiame visus pasidalinti ryškiaspalviais reginiais, neįprastais sceniniais sprendimais ir keturių projekto kūrybinių stovyklų kultūriniais produktais, kurių jungiamoji tema – Joninių tradicijos, burtai ir stichijos: ugnis, vanduo ir žolynai. Joninės – tarsi jungiamoji projekto šalių-dalyvių Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos pasienio regiono grandis, šventė, kurią švenčia abipus šių valstybių sienų.

Skaityti daugiau...
 
Projektas „Mobilumo džiaugsmas“ skambiai žygiuoja finišo link! „Sėlos muzikantai 2013“
Parašė   
Antradienis, 07 Gegužė 2013 14:01

17 kūrybingų ir veiklių mėnesių – būtent tokį laiko tarpą Zarasų kultūros centro vykdomo Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės, 2007 – 2013 m. Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Sociokultūrinio tinklo stiprinimas Zarasų, Daugpilio ir Braslavo regione, pritraukiant jaunimą ir aktyvinant vietos bendruomenes. Mobilumo džiaugsmas“ Nr. LLB-1-063 dalyviai dirbo tam, kad pradžiugintų Jus kokybiškais kultūriniais produktais, kurių du paskutinieji, organizuojami Lietuvoje, dar laukia savo eilės. Vienas jų – tradicinis tarptautinis liaudiško muzikavimo festivalis „Sėlos muzikantai“, kuris šiais metais su gausia „peterbusrskų“ armonikų gvardija šurmuliuos jau 21-ąjį kartą.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL