Logo
Pagrindinis > Projektai
„Beveik du metai mokslų drauge su Grundtvig programa finišuos Briuselyje...“
Parašė   
Ketvirtadienis, 07 Gegužė 2015 15:38

Sparčiai populiarėjanti mokymosi visą gyvenimą samprata ir poreikis neaplenkė ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro kolektyvo. Nuo 2013 metų kultūros centras dalyvauja švietimo paramos fondo remiamoje mokymosi visą gyvenimą programoje Grundtvig (dabar Erasmus +) ir vykdo projektą „Socialinė praktika – kitoks, naujas požiūris“ („New approaches to socially engaged practice“) Per tą laikotarpį projekto dalyviai mokėsi 6 išvykstamuosiuose seminaruose:

Skaityti daugiau...
 
Mokytis DABAR – pats laikas!
Parašė   
Trečiadienis, 24 Rugsėjis 2014 08:19

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras tęsia sėkmingą dalyvavimą mokymosi visą gyvenimą programoje Grundtvig, finansuojamoje Švietimo mainų paramos fondo. Projektas „New approaches to socially engaged creative practice“ („Naujas požiūris į socialinę – kūrybinę praktiką“) suteikia galimybę kultūros darbuotojams iš visos Europos keistis patirtimis, semtis žinių bei patirties vieni iš kitų, viešėti kultūrinėse organizacijose kitose šalyse. Visas mūsų vykdomas veiklas, susitikimus bei projekto seką galite rasti : http://newapproaches.eu/

Skaityti daugiau...
 
BECC - Bridge between European Cultural Centres
Parašė   
Ketvirtadienis, 05 Gruodis 2013 12:50

Zarasų savivaldybės kultūros centras (Salako padalinys) šiais metais vienintelis kultūros centras Lietuvoje, dalyvaujantis Europos kultūros centrų asociacijos organizuojamoje mainų programoje (BECC - Bridge between European Cultural Centres).

Skaityti daugiau...
 
Pirmasis Grundtvig programos partnerių susitikimas
Parašė   
Ketvirtadienis, 05 Gruodis 2013 12:41

GRUNDTVIG – MES JAU ČIA!

Pirmasis Grundtvig (mokymosi visą gyvenimą) programos partnerių susitikimas Paryžiuje! Dalinamės akimirkomis ir džiaugiamės nauja tarptautinio bendradarbiavimo pradžia!

Skaityti daugiau...
 
„Mobilumo džiaugsmas“ – kaip partneriai tampa draugais
Parašė   
Antradienis, 02 Liepa 2013 10:13

2012 metų sausio 2 dieną Zarasų kultūros centras pradėjo vykdyti Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės, 2007 – 2013 m. bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Sociokultūrinio tinklo stiprinimas Zarasų, Daugpilio ir Braslavo pasienio regione pritraukiant jaunimą ir aktyvinant vietos bendruomenes“, kurį nuo pirmos dienos visi įprato vadinti „Mobilumo džiaugsmu“. Mobilumas – tai galimybė judėti į kaimynines šalis ir iš tų šalių susilaukti svečių, dalintis su jais veiklomis ir patirtimi. Šio projekto esmė ir buvo kultūros darbuotojų bei meno kolektyvų judėjimas. Projektas truko 18 mėnesių ir pasibaigė įspūdingomis šventėmis trumpiausią vasaros naktį Zarasuose. Norėtumėme dar kartą trumpai pristatyti projekto rezultatus ir pasiekimus.

Skaityti daugiau...
 
Projekto “Mobilumo džiaugsmas” teatro stovykla Zarasuose
Parašė   
Penktadienis, 28 Birželis 2013 09:33

 

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro tarptautinio projekto „Mobilumo džiaugsmas“ praktinė veikla jau pasibaigė įspūdingais renginiais praėjusį savaitgalį per Jonines. Tuo pat metu baigėsi ir paskutinė projektinės veiklos – teatro kūrybinė stovykla, kuri vyko birželio 20 – 24 d. Zaraso ežero Didžiojoje saloje, mažojoje estradoje ir kitose salos bei kultūros centro vietose. Stovykloje dalyvavo teatro mėgėjai - vaikai, jaunimas iš Baltarusijos, Latvijos bei Lietuvos – po 20 žmonių iš kiekvienos šalies.

Skaityti daugiau...
 
Projektas baigėsi, bet mobilumo džiaugsmas tęsis!
Parašė   
Ketvirtadienis, 27 Birželis 2013 11:55

Birželio 22 d. Zaraso ežero saloje buvo iškilmingai užbaigtas Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro 18 mėnesių vykdytas Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės, 2007 – 2013 m. Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas „Mobilumo džiaugsmas“. Zaraso ežero saloje susirinko per 200 projekto dalyvių iš Zarasų, Daugpilio ir Braslavo miestų ir rajonų. Savo pasirodymus scenoje pristatė etnomuzikavimo, jaunimo kūrybos, tradicinių šokių bei teatro stovyklų dalyviai, kurie ilgą laiką kūrė ir dirbo tam, kad šį paskutinį projekto „Mobilumo džiaugsmas“ renginį padarytų įspūdingu ir įsimintinu.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL