Logo
Pagrindinis > Projektai
Cooperation rally
Parašė   
Penktadienis, 31 Rugpjūtis 2012 14:24

Renginio programa

Reklaminis video čia

Renginio planas

 

 
Kviečiame susipažinti su amatais
Parašė   
Pirmadienis, 13 Rugpjūtis 2012 10:49

13-14-15 dienomis Zarasuose vyks Latvijos Lietuvos bendradarbiavimo per sienas programos projekto Žmonių su spec. poreikiais integravimas į bendruomenes per kultūrines veiklas „Kūryba- mano viltis“ amatų stovykla

Skaityti daugiau...
 
Projektas „Mobilumo džiaugsmas“ įsibėgėja: jaunimo kūrybos stovykla Zarasuose
Parašė   
Pirmadienis, 23 Liepa 2012 08:56

Šių metų sausio 2 d. Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras pradėjo vykdyti projektą „Sociokultūrinio tinklo sukūrimas Zarasų, Daugpilio, Braslavo pasienio regione, pritraukiant jaunimą ir aktyvinant vietos bendruomenes. Mobilumo džiaugsmas“. Šis projektas jau ne viena veikla džiugino ir stebino tiek jo dalyvius, tiek žiūrovus ir net pačius organizatorius. Viso projekto metu yra numatytos keturios kūrybinės stovyklos, dvylika koncertų ir trys kultūrinės patirties sklaidos seminarai. Į įgyvendintų veiklų kultūrinę skrynelę jau įdėta etnokultūros stovykla, vykusi Braslave, kur dalyviai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos dešimt dienų plušėjo ir mokėsi groti įvairiais liaudies instrumentais. Stovyklos metu paruošta koncertinė programa jau pristatyta Daugpilio bei Braslavo bendruomenėms. Trijų miestų kultūros srities darbuotojai turėjo galimybę pasidalinti patirtimi Braslave vykusiame trijų dienų seminare. Taip pat jau įvyko keli jaunimo kūrybos bei teatro trupių pasirodymai.

Skaityti daugiau...
 
Suvieko Kaimo šventė
Parašė   
Antradienis, 17 Liepa 2012 08:29

 
Art class
Parašė   
Trečiadienis, 06 Birželis 2012 10:11

 
Praėjo pirmoji projekto „Mobilumo džiaugsmas“ etninės muzikos stovykla Braslave, Baltarusijoje
Parašė   
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012 23:15

 

Šių metų kovo 25 – balandžio 3 dienomis Baltarusijoje, Braslavo mieste vyko pirmoji tarptautinio Europos kaiminystės ir partnerystės priemonės, Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Sociokultūrinio tinklo stiprinimas Zarasų, Daugpilio ir Braslavo regione, priraukiant jaunimą ir aktyvinant vietos bendruomenes. Mobilumo džiaugsmas“ Nr. LLB-1-063 kūrybinė etninės muzikos stovykla. Šioje stovykloje dalyvauti išvyko Zarasų rajono kapelų vadovai iš Salako, Suvieko, Turmanto, Samanių, Antazavės ir Dusetų, kapelų nariai ir muzikantai.

Skaityti daugiau...
 
Projekto „Kūryba – mano viltis“ veiklos įsibėgėjo
Parašė   
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 11:43

Lietuvos - Latvijos bendradarbiavimo per sienas programos projektas „Kūryba- mano viltis“, vykdomas Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro nuo vasario 10 dienos jau siekia užsibrėžtų rezultatų. Šis projektas – tai klubinės veiklos, kuriomis siekiama integruoti į bendruomenes žmones su negalia, sveikus, bet iki šiol nepasirinkusius laisvalaikio praleidimo formos bendruomenių narius. Pradėjus vykdyti projektą atrodė, kad bus nelengva pritraukti žmones į kultūrines veiklas, amatų būrelius, bet rezultatas pranoko lūkesčius. Labai greitai mokymo grupės prisipildė ne tik lauktų dalyvių skaičiumi, bet kai kuriuose mokymuose dalyvių skaičius padvigubėjo ar net patrigubėjo. Ypatingai patraukliai Suvieko bendruomenės nariams pasirodė vilnos vėlimo mokymai, į kuriuos suvažiuoja ir aplinkinių gyventojų ir net zarasiečių.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL