Logo
Pagrindinis > Projektai
Projekto „Mobilumo džiaugsmas“ seminaras Latvijoje – kultūra turi būti matoma!
Parašė   
Ketvirtadienis, 27 Gruodis 2012 14:51

Šių metų gruodžio 4 – 6 dienomis septyniolika Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojų svečiavosi ir darbavosi Latvijoje. Projekto „Mobilumo džiaugsmas“ Nr. LLB-1-063 2012 metų veiklų kalendorius buvo užbaigtas paskutiniuoju kultūrinės patirties sklaidos seminaru, kuriame dalyvavo kultūros srities atstovai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš šalių partnerių – Latvijos ir Baltarusijos.

Skaityti daugiau...
 
Amatų stovykla
Parašė   
Penktadienis, 23 Lapkritis 2012 13:39

13-14-15 dienomis Zarasuose vyko Latvijos Lietuvos bendradarbiavimo per sienas programos projekto Žmonių su spec. poreikiais integravimas į bendruomenes per kultūrines veiklas „Kūryba- mano viltis“ amatų stovykla

Skaityti daugiau...
 
“Kūryba – mano viltis”- viltis padėti sau
Parašė   
Antradienis, 16 Spalis 2012 09:40

Lietuvos - Latvijos bendradarbiavimo projektas „Kūryba - mano viltis“ tęsiasi. Pasibaigus vasaros renginiams vėl sukaupiamas dėmesys į mokymus. Projekto grupių veikla nenutrūko ir vasarą, visi buvo įtraukti į Suvieko, Turmanto švenčių, Rudens mugės programas, keliavo į Daugpilio rajono šventes, buvo kviečiami ir į daugybę renginių, tapo labai populiarūs. Amatai - molio lipdymo, audimo, vilnos vėlimo sekcijos taip pat nestokojo visuomenės dėmesio, gyvai demonstruojant darbo procesą Miesto šventės metu per Žolinę, Rudens mugės metu. Pravesta Amatų stovykla, kurioje 30 Zarasų ir Daugpilio rajonų amatų sektoriaus grupės narių dalinosi kūrybingumu ir žiniomis. Taip daugpiliečiai pramoko vilnos vėlimo, zarasiečiai pynimo iš vytelių, keramikos meistrai iš Daugpilio Amatų centro papildė šios grupės žinias ir kūrybinius sumanymus. Visuomenė Rudens mugės metu pasigėrėjo scenografijos darbais, kuriuos parengė dailės mokomoji grupė.

Skaityti daugiau...
 
Kuryba - mano viltis 04-09 paroda
Parašė   
Penktadienis, 12 Spalis 2012 09:30

 

Balandžio 9 d. Surengta projekto „Kūryba – mano viltis“ veiklų paroda. Savo darbus eksponavo keramikos studijos ir vilnos vėlimo studijos mokymo grupių dalyviai. Paroda veikia nuo Balandžio 9 iki balandžio 30 d.

Skaityti daugiau...
 
Rudens mugė
Parašė   
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 16:35

Ruduo... auksinis rugsėjis netruko ateiti ir lapų margumynas pakeitė žaliuojantį vaizdą pro langą. Miškuose pašėlusiu greičiu pradėjo dygti grybai, sirpti uogos, o paukščiai – ruoštis palikti gimtąjį kraštą. Liūdna, kad vasara pabėgo, tačiau kartu ir smagu – stebint ryškiaspalvius klevus, mojančius savo šakomis praeiviams, kaštonus, žeriančius subrandintus vaisius ir vaikus, šėlstančius lapų jūroje.

Skaityti daugiau...
 
Projekto „Mobilumo džiaugsmas“ seminaras Lietuvoje – nauda, pasikeitimas patirtimi ir užsakytas oras
Parašė   
Šeštadienis, 29 Rugsėjis 2012 12:58

Šių metų rugsėjo 25 – 27 dienomis Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro vykdomo projekto „Mobilumo džiaugsmas“ Nr. LLB-1-063 įgyvendintų veiklų skrynia pasipildė kultūrinės patirties sklaidos seminaru, kuriame susirinko po septyniolika kultūros įstaigų atstovų iš kiekvienos projekto šalies: Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos.

Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 21 – 22 dienomis Zarasai pražys rudens spalvomis
Parašė   
Pirmadienis, 10 Rugsėjis 2012 14:29

 

 

 

 

Savaitgalis Zarasuose numatomas įdomus, spalvingas ir turiningas. Penktadienį, rugsėjo 21 d. nuo 15 val. Zarasų Sėlių aikštėje vyks EUROPOS BENDRADARBIAVIMO DIENA. Tai Lietuvos – Latvijos - Baltarusijos bendradarbiavimo per sienas programos, visose trijose šalyse vykdomų projektų mugė, įdomiausių projektų pristatymas vizualiomis priemonėmis. Varžysis Lietuviškas žemaitukų veislės žirgas, latviškas mikroautobusas, greitosios pagalbos mašina RAF ir baltarusiškas traktorius „Belarus”. Pasirodys pasieniečiai kinologai su augintiniais, greitį, sumanumą ir drąsą demonstruos gelbėtojai ugniagesiai, medikai rengs patikrinimą dėl krūties vėžio. Šventės dalyvius organizatoriai vaišins kareiviška koše, o norintiems pasiklausyti projektų bendradarbiavimo kultūrinėje srityje, koncertuos Zarasų, Daugpilio ir Braslavo rajonų kūrybinių stovyklų dalyviai, Rezeknės muzikantai ir šokėjai, o pabaigoje visus į šokių sūkurį įsuks gausus Latvijos ir Lietuvos šokėjų būrys, jau susirinkę į rytojaus dieną prasidėsiančią RUDENS MUGĘ.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL