Logo
Pagrindinis > Projektai
TRUMPIAUSIA VASAROS NAKTIS ILGIAUSIA VASAROS ŠVENTĖ
Parašė   
Pirmadienis, 10 Birželis 2013 16:46

Visi geriausi dalykai, deja, galiausiai užsibaigia. Taip pat ir Zarasų kultūros centro vykdomas projektas „Mobilumo džiaugsmas“ išėjo į finišo tiesiąją. 18 mėnesių trukusį projektą Zarasuose žadame užbaigti taip, kad jo rezultatų dar ilgai nepamirštų nei jo dalyviai, nei žiūrovai. Šių metų birželio 22 dieną kviečiame visus pasidalinti ryškiaspalviais reginiais, neįprastais sceniniais sprendimais ir keturių projekto kūrybinių stovyklų kultūriniais produktais, kurių jungiamoji tema – Joninių tradicijos, burtai ir stichijos: ugnis, vanduo ir žolynai. Joninės – tarsi jungiamoji projekto šalių-dalyvių Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos pasienio regiono grandis, šventė, kurią švenčia abipus šių valstybių sienų.

Skaityti daugiau...
 
Projektas „Mobilumo džiaugsmas“ skambiai žygiuoja finišo link! „Sėlos muzikantai 2013“
Parašė   
Antradienis, 07 Gegužė 2013 14:01

17 kūrybingų ir veiklių mėnesių – būtent tokį laiko tarpą Zarasų kultūros centro vykdomo Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės, 2007 – 2013 m. Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Sociokultūrinio tinklo stiprinimas Zarasų, Daugpilio ir Braslavo regione, pritraukiant jaunimą ir aktyvinant vietos bendruomenes. Mobilumo džiaugsmas“ Nr. LLB-1-063 dalyviai dirbo tam, kad pradžiugintų Jus kokybiškais kultūriniais produktais, kurių du paskutinieji, organizuojami Lietuvoje, dar laukia savo eilės. Vienas jų – tradicinis tarptautinis liaudiško muzikavimo festivalis „Sėlos muzikantai“, kuris šiais metais su gausia „peterbusrskų“ armonikų gvardija šurmuliuos jau 21-ąjį kartą.

Skaityti daugiau...
 
Kuryba mano viltis Forumas
Parašė   
Trečiadienis, 13 kovas 2013 09:24

Kovo 8-ąją įvyko Forumas “Kūryba- mano viltis”. Tai lyg ir ataskaitinis renginys visuomenei, kuriame pamatėme ir išgirdome projekto veiklose dalyvavusių zarasiečių, turmantiškių, suviekiškių, taip pat projekto partnerių Daugpilio rajono Demene, Viški, Daugpilio šokius ir dainas, teatro pastatymą, o parodoje - dailės, audimo, keramikos, vilnos vėlimo ir vytelių pynėjų darbus. Šiam renginiui visos projekte dalyvavę grupės ruošiasi atsakingai ir parodė žiūrovams toli gražu ne viską, bet tai, ką geriausiai moka, ką geriausio nulipdė, išaudė, suvėlė ir nupynė. Manome, kad renginys buvo įspūdingas ir žiūrovai nenusivylė gražia pavasarine dovana.

Skaityti daugiau...
 
Pavasarinė dovana zarasiečiams
Parašė   
Pirmadienis, 04 kovas 2013 17:01

 

Artėja į pabaigą Latvijos Lietuvos bendradarbiavimo per sienas 2007-2013 metų programos projekto “Kūryba- mano viltis” , kurį vykdo Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras, vykdymas. Baigti 10 mėnesių trukę mokymai, atnešę daugįvairovės į kultūros  sektoriaus  kasdienybę, nuskambėję nepamirštamais renginiai - Suvieko ir Turmanto bendruomenių šventėmis, Rudens muge, amatų stovykla.

Skaityti daugiau...
 
Konferencijoje pas partnerius
Parašė   
Pirmadienis, 04 kovas 2013 16:27

 

Vykdant Lietuvos Latvijos bendradarbiavimo per sienas 2007-2013 metų programos projektą projektą „Kūryba –mano viltis“ grupė Zarasų rajono savivaldybė kultūros centro darbuotojų ir vienos iš veiklų- vokalo mokymo grupė vasario 27 dieną dalyvavome konferencijoje „Žmonių su negalia vaidmuo bendruomenėse“ Daugpilyje. Partnerių surengtoje konferencijoje buvo plačiai nagrinėjama žmonių su negaliomis įtraukimas į veiklas, darbas su jais, pagalba jiems integruojantis į aktyvų pilnavertį gyvenimą.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinio kultūrinio mobilumo pagreitis įgautas Sartuose!
Parašė   
Penktadienis, 08 Vasaris 2013 11:22

Visai neseniai kartu su eikliaisiais keturkojais prašuoliavo tradicinės Sartų žirgų lenktynės ir šurmuliavo akimis neaprėpiama amatų mugė, į kurią kasmet įvairių grožybių įsigyti ir šiaip paspoksoti atvyksta tūkstančiai žiūrovų. Šiais metais Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro vykdomo tarptautinio projekto „Mobilumo džiaugsmas“ dėka Sartų scenoje savo pasirodymus žiūrovams galėjo pademonstruoti ir energingosios tradicinių šokių grupės iš Latvijos ir Baltarusijos.

Skaityti daugiau...
 
Šokių kolektyvų koncertas per Sartų mugę
Parašė   
Trečiadienis, 30 Sausis 2013 12:17

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras tradicinėms žirgų lenktynėms „Sartai 2013“ parengė smagią, mugės dalyviams sušalti neleisiančią liaudiškos ir ne tik - muzikos bei šokių programą!

Zarasų kultūros centro vykdomo tarptautinio projekto „Mobilumo džiaugsmas“ dalyviai- Latvijos šokių kolektyvas „Liksme“, Baltarusijos liaudiškų šokių grupė bei Zarasų kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvai „Ežerūnas“ ir „Ežerėlis“. Mugės svečiams, lankytojams bei dalyviams nuobodžiauti neleis geriausių Zarasų rajono, žinomų visoje Lietuvoje kapelų varžytuvės, kuriose varžysis Antalieptės, Antazavės, Smalvų, Samanių, Suvieko,Daugailių, „Čir- vyr-vyrų“ bei „Sadūnų“ kapelos. Taip pat laukia rajono svečių kapelų pasirodymai. „Sartai 2013“ mugės koncerto svečiai – legendinė grupė „Vairas“ ! Mugės muzikinę programą ves nepamainomasis „Untaniokas“ – Antanas Laurinkevičius.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL