Pagrindinis > Naujienos
Bendrijos Sėla Naujienos
Sutartinių vakaras Stelmužėje
Parašė   
Ketvirtadienis, 29 Rugpjūtis 2019 14:11

Rugpjūčio 16 d. prie Stelmužės ąžuolo vyko aukuro aukojimas ir sutartinių vakaras Stelmužės bažnytėlėje, dalyvavo Zarasų krašto, Molėtų, Jekabpilio sutartinių ir burdono giedotojos ir svečiai iš Ukrainos.

Skaityti daugiau...
 
Žolynai
Parašė   
Sekmadienis, 11 Rugpjūtis 2019 10:38
Skaityti daugiau...
 
Pasibaigus XXVI-ajai „ZALVYNEI“
Parašė   
Pirmadienis, 08 Liepa 2019 12:01

16 metų užbrėžia liniją tarp vaikystės ir jaunystės ir beveik sutampa su „Zalvynės“ dalyvių amžiaus vidurkiu. Sėdėjau ir klausiausi jaunųjų paveldo tęsėjų, žavėjausi jų tikrumu ir nuoširdumu. Tradicinio folkloro vaikų ir jaunimo kolektyvų mažėja, o kai kuriuose rajonuose jų kaip neatsirado taip jau ir nebeatsiras. Todėl visi paskutinieji folkloro mohikanai brangintini.

Skaityti daugiau...
 
Ką išmoksi...
Parašė   
Penktadienis, 07 Gruodis 2018 14:15

Kiek apie mokymąsi visokiausių epitetų sukurta, bet sukdamiesi kasdienybėj, sunkiai keičiam įpročius, pavyzdžiui vakarais murksoti prie televizorių ar kartoti vis tiek nesibaigiančius namų darbelius. Šį rudenį mes, Zarasų audėjos, vėl pakvietėme keletą moterų prisijungti prie audėjų ir atrasti save, išbandyti savo gabumus , norėjimus, kantrumus ir kitas savo savybes reikalingas šiam amatui. Neskaičiuosiu kiek moterų mokėme, nes šis audimas turbūt pritiks vėl tik vienetams.

Skaityti daugiau...
 
Armėnijoje
Parašė   
Pirmadienis, 12 Lapkritis 2018 13:56

Zarasų folkloro ansamblis „Seluona“ dalyvavo festivalyje Armėnijoje

Zarasų kultūros centro folkloro ansamblis „Seluona“, šiemet atšventęs veiklos trisdešimtmetį, buvo pakviestas dalyvauti tarptautiniame festivalyje „Armėnija taikos kryžkelėje“, kuris vyko keliose Armėnijos vietovėse.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sėlos įvykiai

Prisijungti