Laimę dovanojanti kultūra
Antradienis, 16 Balandis 2019 14:31

Š. m. balandžio 15 d. Zarasų rajono savivaldybės Posėdžių salėje paminėta Pasaulinė kultūros diena. Į šventinį renginį atvyko bibliotekos, kultūros centro, muziejaus, kultūros centro Dusetų dailės galerijos darbuotojai, saviveiklininkai, kultūros mylėtojai ir puoselėtojai.

Iškilmes skambiais žodžiais: „Žmonės, kurie kuria, yra laimingi“ pradėjo renginio vedėja Daiva Šukštulienė, Zarasų rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja. Ji apžvelgė Zarasų krašto kultūrą, Kultūros strategiją 2030, pasidžiaugė, kad Zarasuose kultūra yra prioritetinė sritis ir jai skiriama net 14 procentų nuo bendro biudžeto.

Skaityti daugiau...
 
Zarasų kultūros diena
Ketvirtadienis, 04 Balandis 2019 09:31

Zarasų kultūros diena Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje

Balandžio 2 dieną Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko Zarasų kultūros diena. Pristatyti savo išskirtinumus, lankytinus objektus, tradicijas ir renginius išvyko Zarasų viešosios bibliotekos, Zarasų krašto muziejaus, Zarasų kultūros centro, „Ąžuolo“ gimnazijos, Kultūros centro–Dusetų dailės galerijos darbuotojai, krašto menininkai.

Skaityti daugiau...
 
NEIŠAUK IŠ TEATRO
Ketvirtadienis, 28 kovas 2019 14:02

TEATRO DIENOS „NEIŠAUK IŠ TEATRO“

Jau pirmadienio rytą Zarasų kultūros centre šurmuliavo mažieji teatro mėgėjai. Kai kurie skeptikai galvoja , kad vaikams neįdomus teatras, kad jie varu suvaromi iš mokyklų, bet paklausius vaikų reakcijų, kaip jie jautriai reaguoja, kas vyksta scenoje, viską pastebi, palaiko savo garsiais šūksniais ir plojimais, - tai suaugusiems dar reikia pasimokyti.

Skaityti daugiau...
 
Skelbiamas konkursas
Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2019 09:00

Skaityti daugiau...
 
Auksinis Feniksas
Penktadienis, 07 Gruodis 2018 15:39

Vilniaus miesto rotušėje paskelbti prestižinio apdovanojimo

„Auksinis Feniksas“ nugalėtojai

Gruodžio 6 d. Vilniaus rotušėje iškilmingos ceremonijos metu įteikti didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos (LKCA) apdovanojimai „Auksinis Feniksas“. Įspūdingos „Auksinio Fenikso“ apdovanojimo skulptūrėlės kasmet įteikiamos penkiose nominacijose: „Metų kultūros rėmėjas“, „Metų kultūros politikas“, „Geriausias metų kultūros centro partneris, „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“ ir „Geriausias metų kultūros centro vadovas“.

Skaityti daugiau...
 
Dainų šventės repertuaras
Antradienis, 13 Lapkritis 2018 15:56

Rytų Aukštaitijos dainų šventė „Dainu Dainelę“,

skirtą Lietuvos muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-čio jubiliejui.

Dainų šventė įvyks Zarasuose 2019 metais birželio 15 dieną.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL