Visa Lietuva šoka
Trečiadienis, 07 Rugsėjis 2016 13:04

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Visa Lietuva šoka“

Baltų vienybės dieną per rudens lygiadienį jau daugelį metų renkamės ant piliakalnių. Uždegame vienybės laužus pasidairydami po temstančias apylinkes ar dar kur nematyti laužų, uždegtų kaimynų. Skamba dainos, ateinantys atsineša vaišių. Tai atitinka liaudies tradiciniame kalendoriuje buvusius rudens sambarius, kuriais pažymėdavo žemės ūkio darbų pabaigą, derliaus nuėmimą. Šią dieną žmonės rinkdavosi į ištuštėjusius laukus, pamiškes, piliakalnius, atsinešdavo alaus, daromo šiai progai, padėkodavo žemei už išaugintą derlių, tarsi palaimindavo ją, beatgulančią žiemos poilsiui.

Skaityti daugiau...
 
Kas gero Turmante?
Trečiadienis, 10 Rugpjūtis 2016 11:49

Įsisiūbavo kaimų festivaliai, žiūrėk ir pabaigon kartu su vasara.

Nors šeštadienio pavakarę debesys kabojo it damoklo kardas, bet lyti ant Turmanto nepradėjo, tik jaunimui jau teko pasimaudyt giliai įnaktėjus, bet labai norėjus pasišokti. Kaip ir iš viso mūsų miestelių bendruomenių festivaliai, kaip juos bepavadinsi, bet kasmet vis karteles kelia, vis geriau prieš savo žmones ar prieš kitas seniūnijas pasirodyt. Savivaldybės administracija, jau prieš kurį laiką įvertinusi mūsų kaimiškųjų vietovių kultūros, bendruomenių, seniūnijų , vis gausiau prisidedančių rėmėjų pastangas, festivalius pradėjo kiek gausiau finansuoti. Žinoma, to neužtenka, bet yra nuo ko pasispirti šoktelint pas Joną ar Antaną paramos gauti.

Skaityti daugiau...
 
Zarasų miesto šventė ir folkloro festivalis „Žolynai“
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2016 12:07

Zarasų miesto šventė ir folkloro festivalis „Žolynai“ Sėlių aikštėje rugpjūčio 13 – 14 dienomis

Skaityti daugiau...
 
VII vasaros kino festivalis "Sidabrinės gervės naktys"
Pirmadienis, 20 Birželis 2016 12:30

Skaityti daugiau...
 
JONINĖS
Trečiadienis, 15 Birželis 2016 15:46

Birželio 23 d. 18 val. Zaraso ežero saloje
Mažojoje estradoje
Skaityti daugiau...
 
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Zarasų kultūros centras surengė koncertą
Pirmadienis, 06 Birželis 2016 12:46

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Zarasų kultūros centras surengė koncertą, kurį su šmaikščių klounų pagalba bei Zarasų vaiko teisių apsaugos skyriumi pradėjo 17val. Vaikus sveikino – Zarasų r. savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, o Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius pristatė antialkoholinius variklių užraktus, pirmą kartą Lietuvoje sumontuotus Zarasų rajono savivaldybės mokykliniuose autobusuose.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL