Koncertas Motinos dienos progai iš Zarasų
Sekmadienis, 03 Gegužė 2020 16:53

Muzikinis sveikinimas mamoms plaukia iš Zarasų ežerų krašto Zarasų rajono savivaldybė dovanoja muzikinį sveikinimą mamoms. Neįprastomis karantino sąlygomis tuščioje kultūros centro salėje koncertuos folklorinis krašto ansamblis „Zarasų mandolinininkai“ (vadovas Gintaras Andrijauskas). Koncerte išgirsite smagias įvairių tautų liaudies melodijas ir gal net pajusite, kaip kojos pačios kilnojasi, o širdis kviečia šokti.

 
Tik tikėk ir lauk
Sekmadienis, 03 Gegužė 2020 09:23

Zarasų kultūros centras sveikina Mamas

 

 

 
Kad kultūros žiburėlis neužgestų
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2020 13:11

Dėl koronaviruso plitimo kovo 16 dieną Lietuvoje paskelbus karantiną, uždarytos visos kultūros įstaigos, atšaukti visi renginiai. Atrodė, kultūrinis gyvenimas šalyje ne tik apmirs, bet ir visai užges.

Šalies kultūros įstaigos elgiasi įvairiai: kai kurių įstaigų didžioji dalis darbuotojų tenkinasi kasmeti­nėmis atostogomis ar prastovomis, kitos įstaigos ieško įvairių alternatyvų, naudodamosios išmaniosio­mis technologijomis rengia virtualias parodas, koncertus, net repeticijas, planuoja ir rengiasi būsimiems projektams.

Skaityti daugiau...
 
Dar vieną kiemą užliejo muzika
Antradienis, 28 Balandis 2020 18:56

Dar vieną kiemą užliejo muzika

Skaityti daugiau...
 
Balandžio 27 – Medicinos darbuotojų diena
Pirmadienis, 27 Balandis 2020 16:13

Balandžio 27 – Medicinos darbuotojų diena

Skaityti daugiau...
 
Saugus pasirodymas „Neišeik į kiemą“
Penktadienis, 24 Balandis 2020 13:15

Lietuvoje dar vyraujant karantininėms nuotaikoms, Zarasų kultūros centro kultūros darbuotojai su draugais nusprendė neatsilikti nuo didžiųjų miestų populiariųjų atlikėjų ir savo atliekamus kūrinius dovanoti Zarasų miesto žmonėms saugiu atstumu tiesiog jų kiemuose. Balandžio 23 d. įvyko pirmasis toks saugus pasirodymas, kurį galėjo saugiai pro langus ir balkonus stebėti Šiaulių g. 5 ir 9 namų, Savanorių g. 6 ir 8 namų gyventojai. Gražina, Dovilė, Viktoras ir Martyna dovanojo jiems savo muziką ir siuntė nuoširdžią žinutę, kad viskas bus gerai ir visoms negandoms vieną dieną ateina galas.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL