Staigmena! Spausdinti Email
Parašė   
Trečiadienis, 12 Liepa 2017 13:02

pasitikdami miesto šventę pristato dvigubą renginį su staigmena!

Rugpjūčio 11 d. 18 val. Zarasų kultūros centre

Pirmą kartą Zarasuose grupė

Giedrė ir „Džiazo Miniatiūros“

Giedrė Kilčiauskienė – vokalas, universaliu talentu apdovanota atlikėja. Su žinomomis grupėmis „Empti“ bei „Pieno lazeriai“ ji yra laimėjusi ne vieną apdovanojimą. 2013 m. Giedrė buvo įvertinta M.A.M.A muzikiniuose apdovanojimuose - laimėjo „Metų atlikėjos“ titulą.

Andrej Polevikov – fortepijonas, įvairių konkursų bei festivalių dalyvis, tarptautinių pianistų konkursų „Jazz improvizacija“ laureatas, nuolat koncertuoja su įvairiais Lietuvos bei užsienio muzikantais.

Vytis Nivinskas – kontrabosas, vienas ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos muzikų.

Darius Rudis – mušamieji, daugumai žinomas būgnininkas išsiskiria meistriškumu ir universalumu, atidus muzikinei visumai atlikėjas yra vienas dažniausiai koncertuojančių ir daugiausia eksportuojamų Lietuvos būgnininkų.

Rugpjūčio 11 d. 23 val. Zarasų kultūros centre

Filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“

Kino teatrus vasario 16 dieną pasiekęs režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“, sulaukė milžiniško pasisekimo Lietuvoje ir už Atlanto, buvo sutiktas itin emocingai! Pirmajame menų festivalyje „ZARASAI“ pristatomas ir mūsų kritikai.

...Jauna aktorė Emilija (vaidina Ieva Andrejevaitė) gauna paskyrimą į Kauno teatrą ir atvyksta būtent tą dieną, kai Kaune vyksta demonstracijos po R. Kalantos susideginimo. Netyčia įsimaišiusi į minią ji susipažįsta su būsimu jos teatro režisieriumi. Bandydama užstoti mušamą protestų dalyvį prieš milicininkus Emilija sumušama ir išvežama į KGB skyrių, kur, radęs Emilijos partizaniškų eilių knygutę KGB pareigūnas įsiunta ir ima persekioti Emiliją ir teatrą, kuriame ji pradeda dirbti....

 

 

 

Bilieto kaina 5 Eur.

DĖMĖSIO!

Perkant bilietus į atskirus renginius, bilieto kaina – 3 Eur.

RENGINIO DIENĄ BILIETAI BRANGS
LAST_UPDATED2